Farmasi’de kazanç

Ekip Kurarak Para Kazanın


Farmasi'de ekibinizi kurarak yüksek kazançlar elde etmeniz, yurtiçi ve yurtdışı tatil hakkı kazanmanız, araç sahibi olmanız mümkündür. Bunun için iletişime geçtiğimizde, size detaylı bilgi vereceğiz.

Teşvik Hediyelerini ve Şans Kataloğunu Takip Ederek


Farmasi katalog ve şans kataloğunu takip ederek kazancınızı arttırabilirsiniz. Mesela ilk 3 ay boyunca yapacağınız 180 tl puanlık alışverişinizle toplamda 250 tl lik hediye kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra 275 ve 500 tl puanlık alışverişinizde Farmasi temizlik seti, parfümleri ve daha birçok hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bunları ücret ödemeden alıp, katalog fiyatından satarak oldukça fazla kar elde edebilirsiniz. Bu fırsatlardan yararlanmak için farmasi üyelik işlemi yapmanız yeterlidir.

Sonraki Ay Kataloğu İle Kıyas Yaparak


İki katalog kıyaslayarak bir liste çıkartabilirsiniz. Mesela bu ay Dr. C. Tuna Sarımsaklı Şampuan 22,25 TL ve sonraki ay aynı şampuan 26,50 TL olduğunu görüyoruz. Eğer bu ürünü çok satabiliyorsak ve bu aydan ürünü stoklu bir şekilde çekebiliyorsak sonraki ay için kazancımızı artırma şansını elde etmiş oluruz.

Marketinizi Değiştirin


Farmasi kayıt işleminizi tamamladıktan sonra katalog ve testerlarınız size ulaşır. Öncelikle ürünleri kendiniz denerseniz, memnuniyetinizi çevrenize anlatmanız daha kolay olur. Çevrenize marketten aldıkları kozmetik, temizlik ve hatta gıda takviye ürünlerini sizden indirimli alabileceklerini anlatmak etkili bir yöntemdir. Kullan-kullandır. Kazan-kazandır gibi.

Farmasi Ücretsiz Kayıt olma işleminizi gerçekleştirerek, evinizin ihtiyaçlarını %40 indirimli alabilirsiniz.


Kayıt Ol
Kayıt formu